Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl
Prezent dla kobiety? - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl (http://dyskusyjne.szczecin.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Dział plotek (/forum-8.html)
+--- Wątek: Prezent dla kobiety? (/thread-5.html)



Prezent dla kobiety? - admin - 08-27-2014 07:34 PM

Mam duży problem. Dziewczyna mojego przyjaciela organizuje urodziny i nie mam zupełnie pomysłu co mógłbym jej kupić. Czy jest jakiś uniwersalny prezent dla kobiet, nie chciałbym zrobić jakiejś gafy Smile


RE: Prezent dla kobiety? - Fade - 08-27-2014 08:33 PM

Ja tam nie jestem ekspertem damskich prezentów, ale moja kobieta zawsze cieszy się jak przyniosę dobre wino oraz jakieś lepsze słodkości Smile


RE: Prezent dla kobiety? - Sorka - 08-27-2014 08:51 PM

to faktycznie jest fajny pomysł Smile według mnie sprawdzą się też kwiaty, tylko niekoniecznie bukiet czerownych róż - są już strasznie oklepane ;D


RE: Prezent dla kobiety? - Varun - 08-27-2014 08:57 PM

a to jakie kwiaty byś proponowała?


RE: Prezent dla kobiety? - Treszia - 08-27-2014 10:01 PM

nie wiem jak koleżanka, ale mnie najbardziej sie podobają słoneczniki takie malutkie w bukieciku albo takie wręcz polne kwiaty - żadne storczyki itd; i jeszcze tulipany! jak mogłam o nich zapommnieć, są cudne przecież! Smile


RE: Prezent dla kobiety? - Xin - 08-27-2014 10:35 PM

o tulipany te można kupić w każdej kwiaciarni Smile


RE: Prezent dla kobiety? - Twitera - 08-27-2014 10:41 PM

kobiety z reguły lubią dostawać rzeczy które im sie podobają ale których same sobie nie kupią bo uważają, że to fanaberia, niepotrzebny wydatek i że się w sumie bez tego obejdą


RE: Prezent dla kobiety? - Xin - 08-27-2014 10:45 PM

to tutaj chyba i kobiety i mężczyźni są do siebie podobni


RE: Prezent dla kobiety? - Trista - 08-28-2014 05:46 PM

a może jakaś własnoręcznie przyrządzona romantyczna kolacja przy świecach? na mnie to zawsze działa, nawet jak zupa jest ciut za słona a kotlecik niedosmażony Wink chodzi przecież o intencje i zaangażówanie Wink


RE: Prezent dla kobiety? - admin - 08-28-2014 06:01 PM

Tyle, że to urodziny dziewczyny mojego przyjaciela Tongue